MENU

Únor 2, 2016 Komentáře (0) Zobrazení: 6410 GALERIE, LIFESTYLE, Zprávy

11 znepokojujících věcí, co dělá facebook bez vašeho vědomí.


If you've ever sent a dirty picture or message over Facebook, the company has a record of it. Forever. It knows who you sent it to, what you said, and what picture you sent. Just some food for thought.

Facebook je pravděpodobně nejvíce navštěvovaná stránka na světě. Jeho popularita stále prudce stoupá a nevidím jediný důvod proč by měla klesat. Je to zábavný způsob, jak se spojit se známými i s novými přáteli. Ale těchto pár věcí, jste nevěděli a myslím si, že by je měl vědět každý kdo tuto soiální síť používá. Některé z nich jsou vážně creepy.

1

(OBRÁZEK 1. z 11) Je známo několik případů, kdy se hackeři nabourali někomu na profil, zjistili trapné a osobní informace a později je použili k vydírání. Proto dávejte na svůj profil jen minimun informací.

Facebook can be used for extortion. Since your Facebook profile contains a ton of information, hackers can get in there and find out embarrassing things about you that they can use against you. Keeping profile information at a minimum will serve you well.

PŘEDCHOZÍ   DALŠÍ  

Poděl se s přáteli...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on TumblrPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *