MENU

Leden 16, 2018 Komentáře (0) Zobrazení: 18001 LIFESTYLE, Návody

7 cviků japonského léčitele, které se ženským tělem dělají zázraky! Pomohou hned.

Nedávno jsem narazila na knihu japonského léčitele“ Systém zdraví Katsudzo Nishi“. Na této knize mě zaujalo hlavně to, že byla napsána z vlastních zkušeností autora. Ve věku 20 let japoncovi doktoři diagnostikovali vážnou nemoc a předpověděli blízkou smrt. Ale on se nevzdal a pokračoval v boji o holý život. Podařilo se mu to, sám se uzdravil a prožil dlouhý a plodný život.

Tyto cviky jsou jednoduché, tělo naplňují štěstím a energií a také pomáhají zbavit se nadváhy a zformovat krásnou postavu. Posilňují klouby a zabraňují usazování solí. Vyzkoušejte je i vy, 15 minut denně a svoje tělo za chvíli nepoznáte.

 

První cvik:

Lehněte si na záda a snažte se co nejvíce uvlonit. Dýchejte pravidelně a hluboce, představte si, že ležíte na krásné tiché pláži. Nohy pokrčte k tělu. Z hluboka se nadechněte a kolena otočte doprava, snažte se je položit až na podlahu. Hlavu otočte nalevo a pomalu se nadechněte. Tváří se musíte dotýkat podlahy a ramena s nohami musí zůstat nehybná. Vraťte se do výchozí pozice, zhluboka se nadechněte a zopakujte, tentokrát na druhou stranu. První den toto cvičení zopakujte 4-5 krát a potom postupně zvyšujte počet opakování na 25.

1

Pokračování na další straně..


1 2 3 4 5 6 7

loading…
Poděl se s přáteli...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on TumblrPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *