MENU

Únor 15, 2019 Komentáře (0) Zobrazení: 3869 LIFESTYLE

Důchodci si koupili krásnou chatku, která má jen 36M². Když se podíváte dovnitř budete okouzleni. Takovou krásu jen tak neuvidíte.


1

„Jsme pár žijící v malém městečku a našim cílem při koupi chaty bylo ukázat lidem, jak mohou svoji starou chatu proměnit v krásné místo i bez velkých nákladů“

Poprvé jsme tuto chatu viděli před 11 lety a hned nám něco říkalo, že ji musíme koupit. Pozemek byl sice zarostlý a neudržovaný, okna rozbitá. Ale okolí bylo nádherné. Lesy, louky, řeky. Prostě krásná příroda za pár kroků.

Nejdřív jsme zlikvidovali rošti, abychom se k chatě vůbec dostali. Potom jsme si naplánovali, jak naložíme s pozemkem. Malou část jsme vyhradili zahrádku, zbytek pro trávník. Plot jsme vyřešili jednoduše pletivem a nechali ho zarůst keříkama. 

1
1
V okolí bohužel nebyl žádný zdroj pitné vody, takže první větší stavba byla studna. Odborníci ji vykopali a manžel ji dodal finální podobu. Potom následoval altánek, letní sprcha a malá dřevěná kůlna. Výzdobu terasy, balkonu a verandy si vzal do svých rukou také manžel.

Jak můžete vidět při rozhodování o interiéru vyhrála praktičnost, pěkný vzhled, ale zároveň nízké náklady.

1

Letní sprcha ze starých dveří a okenic.

1

Většině lidem by materiály, které jsme znovu použili proletěli komínem.

1

1

Rozloha chaty je opravdu pouhých 36m čtverečných, ve kterých se nachází ložnice s balkónem, pokoj, kuchyň, veranda, malá terasa.

1

1

1

Pustili jsme se taky do vybudování zahradního rybničku. 

1

1

1

Zahrádku jsem na manželovi nechat nemohla. Od jara mi tu začínají růst prvosenky a tulipány. V letě rozkvetou kosatce, růže a lilie.

1
1

Ani zelenina na ovoce na zahrádce nechybí. Nejsou to jen obyčejné brambory. V leté můžeme ze své zahrádky ochutnat melouny, jahody, jablka, okurky, papriky a rajčata.


1

1

2

1

zdroj: mysmezeny.cz


Poděl se s přáteli...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on TumblrPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *