in

„Praha bude naše, tak to má být!“ Toto a další Mrazivá slova zazněla v ruské televizi.

Ruský propagandista Nikolaj Vavilov vytvořil rozruch a pobavení po svém kontroverzním vystoupení v rámci státní televize Rossija 1. Jeho neočekávaná prohlášení o plánovaném dobytí několika evropských hlavních měst, včetně Prahy, Berlína a Paříže, vyvolala vlnu smíchu a rozhořčení po celém světě.

Během televizního vysílání, vedeného moderátorkou Olgou Skabajevovou, Vavilov prohlásil, že Rusko má záměr podmanit si Evropu a obnovit slávu Ruského impéria.

„Musíme jít ještě dál a postupně převzít roli, kterou naše impérium kdysi hrálo. Naše dominace je nevyhnutelná. Berlín, Drážďany, Praha, Lublaň a mnoho dalších budou pod naším vlivem, to je neodvratný osud.“

Nicméně, odborníci a analytici se shodují, že Vavilovova prohlášení jsou spíše vyjádřením přehnaného sebevědomí a možná i značného nadnesení. Jeho náznaky plánovaného dobytí Evropy byly přijaty s všeobecným smíchem a nedůvěrou, s mnoha komentátory, kteří poukazují na jeho zkreslené vnímání historických událostí.

Pokračujte ve čtení na druhé straně..

Co na to říkáte?

55 points
Upvote Downvote

Written by admin

Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Diskuze

0

Když jí bylo 23, provdala se za 68 letého důchodce: Nemůžeme uvěřit, jak zareagovala její rodina – největší ŠOK přišel až o týden později!

Rusko zasáhly záhadné katastrofy. Je to trest za invazi na Ukrajinu?