in

Záhady vysokých platů prodavaček v Lidlu: Jak to, že si vydělávají tolik peněz?

Práce v oblasti prodeje, bez ohledu na pohlaví, dávno nepatří mezi profese, které by byly považovány za méněcenné nebo nedostatečně odměňované. V devadesátých letech byly kancelářské pozice v oblibě, protože se spojovaly s vyššími finančními ohodnoceními. Avšak tyto časy jsou dávno pryč, a dnes se více a více ocení práce lidí v prodeji, kde si svou odměnu opravdu zaslouží. Ačkoli se někdy hovoří o tom, že práce prodavačů brzy zanikne a budou nahrazeni roboty a samoobslužnými pokladnami, realita je taková, že poptávka po prodavačích a prodavačkách stále roste. Obchodní řetězce se začínají snažit tuto profesi vysoce ocenit.

Jedním z příkladů, který to dokládá, je řetězec Lidl. Tato společnost vždy dokázala, že si váží svých zaměstnanců a nabízí jim platy nad průměrem na trhu práce. Prodavačky v pražských Lidlu začínají s měsíčním platem okolo 35 tisíc korun, zatímco skladníci mají ještě vyšší výdělky. Navíc mají pravidelné automatické zvyšování platů, což je pro zaměstnance vítané. Kromě toho jim jsou poskytovány různé výhody a nadstandardní dovolená.

Pokračujte ve čtení na druhé straně..

Co na to říkáte?

33 points
Upvote Downvote

Written by admin

Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Diskuze

0

Bezohledný soused bordelář dostal za vyučenou. Vynalézavý muž mu dal ochutnat vlastní medicínu. Statisíce diváků jen tleskají. Mladík dokázal svému sousedovi, že karma je zdarma a jeho špatné činy nezůstanou bez povšimnutí.

Varování: Internetoví podvodníci vás zbaví veškerých úspor! Nový podvod se šíří internetem jako lavina