Matka varuje před novou internetovou výzvou: Její 11 lety syn kvůli ní málem přišel o život

Tento případ popisuje tragický incident, který se stal po účasti jednáctiletého chlapce na nové internetové výzvě nazvané „Kruhový objezd smrti.“ Tato výzva spočívá v tom, že si osoba sedne na kolotoč (podobné těm na dětských hřištích), na kterém je umístěn moped. Následně se kolotoč co nejrychleji roztočí za pomocí pohonu zadního kola motorky, a osoba na něm sedící musí držet co nejdéle.

Jedenáctiletý chlapec jménem Tyler Broome byl vyzván skupinou mladíků, aby se zúčastnil této výzvy na hřišti v Tuxfordu, v hrabství Nottinghamshire. Bohužel, během této akce utrpěl poškození mozku a jeho oči byly nafouklé a zarudlé. Byl později nalezen v bezvědomí.

Tento případ ukazuje, jak nebezpečné mohou být internetové výzvy a aktivity, které se šíří mezi mladými lidmi. Takové akce mohou mít vážné následky a mohou vést k vážným úrazům nebo dokonce smrti. Důležité je zdůraznit potřebu informovanosti a edukace, aby se mladí lidé vyvarovali riskantním chováním a udržovali svou bezpečnost na prvním místě.

Pokračujte ve čtení na další straně.

Napsat komentář