Lékaři je varovali, aby neměli děti. Podívejte se, jak vypadá trpasličí rodinka dnes!

Navzdory všem varováním lékařů se rozhodli společně založit rodinu. Dnes tvoří pětičlennou rodinu, která svými dojemnými fotografiemi z jejich života dojímá ostatní na sociálních sítích. Sedmadvacetiletá Charli Worganová měří pouhých 121 cm a trpí tzv. „nanismem“ – genetickým onemocněním způsobujícím malý tělesný vzrůst. Její manžel Cullen trpí jinou formou trpasličího syndromu a má kostní dysplazii, což způsobuje poruchy růstu a vývoje kostí.

Lékaři je varovali, že zplození potomka pro ně může být spojeno s fatálními následky. Charli byla diagnostikována s achondroplázií, nejčastější formou trpasličího vzrůstu, zatímco Cullenova diagnóza je vzácnější. Tyto diagnózy přinášejí rizika a komplikace, a proto lékaři oběma odrazovali od založení rodiny. Upozornili je na to, že mají 25% šanci, že se jim narodí dítě s normálním vzrůstem, a stejnou šanci, že se jim narodí dítě, které nemusí přežít.

Přesto jim jejich postižení nebrání v rodinném štěstí a Charli s Cullenem se rozhodli postavit se těmto výzvám a sdílet svou lásku a radost s ostatními prostřednictvím fotografií a příběhů na sociálních sítích.

Pokračujte ve čtení na další straně.

Napsat komentář