50letá influencerka: Více než tisíc ženatých milenců! Její vášeň nezná mezí!

Během podzimních měsíců dochází často k nevěrám, a právě 50letá influencerka Gweneth Lee využívá tento trend ve svůj prospěch. Záměrně si hledá pozornost ženatých mužů, kteří jí nejsou schopni odolat.

Gweneth Lee sebe nazývá supermilencem a rozhodně nemíní ukončit svá dobrodružství s ženatými muži. Ačkoliv má již 50 let, stále má úspěch u mužů, kteří ji žádají o vztah mimo své oficiální vztahy. Podzim, zejména září, je pro ni oblíbeným obdobím, protože statistiky ukazují, že právě v tomto měsíci se nevěry nejčastěji vyskytují.

Podle statistik za podzimní nárůst mimomanželských afér můžou dlouhé letní prázdniny, které mohou klást zátěž na dlouhodobé vztahy. Po návratu z dovolené se mnozí cítí unaveni a podráždění a často hledají nový začátek s někým jiným. A právě Gweneth Lee uspokojuje touhu těchto mužů.

Otevřeně přiznala, že měla milostný vztah s více než tisícovkou ženatých mužů, z nichž mnozí jsou filmovými producenty, finančníky, IT specialisty a jinými úspěšnými muži. Zaměřuje se především na bohaté a intelektuálně založené muže, kteří ji nadšeně obdarovávají dárky a platí za luxusní dovolené.

Pokračujte ve čtení na další straně.

Napsat komentář