Matka prodá starou postýlku své dcery a o tři dny později kupující zjistí něco překvapivého!

Matka prodejem staré postýlky své dcery prošla těžkým obdobím, kdy se ocitla ve finančních těžkostech. Rozhodla se ji prodat v naději, že získá nějaké peníze a ulehčí si tíživou situaci.

Tato postýlka měla v rodině dlouhou historii, dědila se z generace na generaci, a byla tak jakýmsi symbolickým rodinným dědictvím. Když se objevil zájemce, který byl ochoten za ni zaplatit 200 dolarů, matka s názvem Karen se rozhodla pro prodej, podlehla svodům nabídky.

Tři dny po prodeji postýlky Karenova situace byla v očích završena, byla spokojená s částkou, kterou získala za prodej.

Náhle se však ozval kupec postýlky s nečekanou zprávou. Obsah této zprávy byl tak nezvyklý, že Karen byla téměř v šoku, když ji četla. Přečetla si zprávu s naprostým nevěřením a pak ji znovu a znovu pročítala: bylo to téměř nepochopitelné.

Pro Karen to však byl pokus zajistit si alespoň základní prostředky pro sebe a svou malou dceru. Bylo to období přežívání spíše než života. Kromě finančních problémů ji sužovalo onemocnění boreliózou po kousnutí klíčem. To znamenalo, že nemohla pracovat, ať by si přála cokoli. K tomu se přidal i odchod otce jejího dítěte, a když zjistila, že je těhotná, byla to další nepředvídaná zátěž.

Napsat komentář