Ženská síla nezná mezí: 101letá babička porodila nového člena rodiny! Ano je to možné!

Je to příběh, který vyvolává smíšené pocity a nepochopení. V Itálii žije 101letá žena jménem Anatolia Vartadella, která dokázala porodit zdravé dítě, a to navzdory svému vysokému věku a přes zákony přírody. Její rozhodnutí a celý příběh jsou kontroverzní a vyvolávají diskuse, ale zároveň v sobě nesou prvek zázraku.

Anatolia, hluboce věřící žena, vždy snila o velké rodině. Ale v 48 letech jí byla diagnostikována rakovina vaječníků, což ji postavilo před těžkou volbu. I přes smrt svého milovaného manžela v roce 1998 neztratila naději na další potomstvo.

S odhodláním a proti všem vědeckým i společenským překážkám se rozhodla podstoupit transplantaci vaječníků na soukromé klinice v Turecku. Toto neohrožené rozhodnutí nakonec umožnilo Anatolii splnit si sen o dalším dítěti.

Ačkoliv to zní neuvěřitelně, okamžitě otěhotněla a její tělo se s těhotenstvím a porodem vyrovnalo bez větších problémů. Rozhodnutí, zda tomu věřit či nikoli, zůstává na každém z nás. Jisté je, že Anatoliina touha a statečnost jsou obtížné pochopitelné pro většinu lidí.

Napsat komentář