„Nečekaný“ hrdina: 13letý chlapec pomocí praku vysvobodil svou sestru ze spárů únosce. Zaslouží si palec nahoru?

Třináctiletý teenager ukázal výjimečnou statečnost, když se postavil za svou osmiletou sestru a zachránil ji před útočníkem. Jeho návyková schopnost střelby z praku a zkušenosti v tomto směru sehrály klíčovou roli.

Dvě děti strávily čas na zahradě svého domu v Alpeně v Michiganu, když se náhle objevil muž, který vystoupil z nedalekého lesa. Únosce okamžitě přesvědčivě přikryl rukou ústa malé dívky a pokusil se ji odvést do křoví. Její bratr byl nedaleko a byl svědkem této situace. Bez váhání se rozhodl jednat, aby zachránil svou sestru. Okamžitě se pustil do akce a rychle běžel k situaci, aby svou sestru zachránil.

Odvážný mladík uchopil svůj prak a odhodil se do boje. Sebral kameny a zasáhl útočníka přesně do obličeje. Několikrát ho trefil a způsobil tak dostatečnou bolest, která mu zabránila ve zvládnutí situace. Díky tomu se dívce podařilo vyprostit se z jeho sevření. Útočník se pokusil dívku znovu uchopit, ale chlapec byl dostatečně zkušený, aby ho zastavil. Jeho odvaha a zručnost zcela znehodnotily útok.

Mladík neustále zaměřoval svůj prak na útočníka, ať opakovaně střílel, dokud se útočník nevzdal. Nakonec bylo zřetelné, jak prchá zpět do lesa. Rychlá reakce mladíka tak zachránila život jeho sestry. Díky podrobnému popisu incidentu, který oba sourozenci poskytli policii, byl útočník postaven před soud. Nakonec se ukázalo, že útočníkem byl sedmnáctiletý chlapec.

Tento příběh rychle získal pozornost na místních zprávách i na sociálních médiích. Mladý hrdina byl oslavován jako výjimečný hrdina, jehož příběh byl sdílen a obdivován. Stejný názor má i jeho sestra, která ho nyní vidí v úplně novém světle.

Napsat komentář