77letá babička již potřetí vyhrála v loterii na stejná čísla. Nyní odhalila metodu výběru, která dává šanci na výhru milionů i ostatním.

V 77 letech žijící žena z Marylandu, USA, nedávno zaznamenala již třetí výhru v loterii. Opět jí přinesla výhru ve výši 50 000 dolarů a využila k tomu stejnou sestavu čísel.

Tato seniorka z okresu Montgomery County sdělila úředníkům z Maryland Lottery, že začala sázet na čísla 7-11-33-35-39 poté, co se jí o těchto číslech zdálo dvakrát v roce 2008. První výhra 50 000 dolarů (asi 1,1 milionu korun) přišla v losování Bonus Match 5 téhož roku, a druhou výhru ve stejné hodnotě získala žena v roce 2019, opět pomocí téže kombinace čísel. Bylo diskutabilní, zda tato výherná kombinace byla skutečně inspirována snem, avšak první dva úspěchy dávaly této teorii určitý podklad.

Bylo to stvořeno mnoha skeptiky

Její nejnovější výhra však posílila její pověst. Výhra ve výši 50 000 dolarů ve stejné loterii Bonus Match 5 opět vyvolala otázky o legitimitě loterie, ale veškeré pochybnosti byly vyvráceny. „Vždycky jsem měla a stále mám pevnou víru,“ prohlásila žena, což vyvolalo určité rozhořčení mezi závistivci. Nicméně stále byli tací, kteří ženě upřímně přáli štěstí.

Napsat komentář