Hasičský sbor povolán k mimořádné záchraně: Kůň uvízl v bazénu. Video si lidé zamilovali.

Výjimečná událost se odehrála v okrese Pasco na Floridě, kdy místní hasičský sbor byl povolán k záchranné akci koně, který se dostal do bazénu. Hasiči se ukázali jako skvělí profesionálové, když dokázali zachránit tohoto koně.

I když je běžné, že hasiči pomáhají zachraňovat kočky z vysokých stromů, situace, kdy museli vytáhnout koně z bazénu, je zcela neobvyklá. Přesto se to stalo v okrese Pasco. Kůň Mo byl úspěšně vyzdvižen z bazénu poté, co byl splašen jiným koněm a upadl do vody.

Tuto jedinečnou záchrannou operaci zachytila kamera hasičského záchranného sboru okresu Pasco, který video později sdílel. Záznam dokumentuje celý proces, kdy byl kůň připoután do postrojů a následně pomocí traktoru vytažen z bazénu. Tato neobvyklá situace byla tak mimořádná, že se hasiči rozhodli zveřejnit video na sociálních sítích. Ve svém příspěvku napsali: „Po tom, co kůň skočil do bazénu, jsme ho opatrně vyzvedli pomocí postrojů a traktoru. Jsme rádi, že můžeme oznámit, že kůň je v dobré kondici! Děkujeme všem, kteří se zapojili do záchranné akce a pracovali na záchraně života!“

Napsat komentář