„Lékař mě nutil do potratu, ale odmítla jsem. Nyní tvrdí, že nastal zázrak“ Matka porodila dvojčata už ve 22. týdnu.

Lékaři byli skeptičtí ohledně šancí těhotné matky na přivedení svých dvojčat na svět.Přestože bylo jejich přežití považováno za nepravděpodobné, nakonec se podařilo oba novorozence zachránit. Tato událost lze vlastně označit za zázrak.

V životě se občas odehrají události, které nelze očekávat. Takovým zázrakem může být i narození dětí. Některým lidem se nedaří mít děti, a proto jsou nadšení, když se těhotenství konečně objeví. Nastávající rodiče jsou za to velmi vděční a udělají pro své děti vše. Někteří považují založení rodiny za svůj osobní cíl. Pokud se jim to nepodaří, cítí zklamání. Nemohou předat své geny, zkušenosti a návyky. A když se jim konečně naskytne příležitost, cítí, že jim byl dán dar.

Jade Crane má neobyčejný příběh. S manželem dlouho toužili po rozšíření rodiny, ale setkávali se s neúspěchy. Věřili, že to už nikdy nepřijde. Pak se však těhotenský test ukázal pozitivní. A co víc, ultrazvuk odhalil, že čekají dvojčata. Těhotenství probíhalo hladce až do 22. týdne, kdy Jane začala pociťovat silné bolesti a křeče. Okamžitě se dostala do nemocnice.

Lékaři považovali její stav za hrozbu potratu, ale Jane nevzdávala svůj boj. Trvala na tom, že cítí pohyby svých dětí. Nakonec porodila. Bylo otázkou, zda dvojčata přežijí. Po narození projevila oba novorozence životní znaky, a tak se lékaři rozhodli zachránit Harleyho a Harryho.

Napsat komentář