Ženu, která očekávala šesterčata, už nemohlo nic překvapit. To, co se stalo při porodu, ji však dostalo do Guinessovy knihy rekordů. Nečekali to ani doktoři Čas od času se stane něco, co nikdo nečeká. Příběh této matky je však naprosto ojedinělým případem, který se jen tak nestává.

Očekávaná matka byla plná nadšení a očekávání, když se blížil čas narození jejích dětí. Zejména u těch, kteří nejsou nováčky v rodičovství, je obvyklé, že mají více klidu a připravují se na nové přírůstky do rodiny. Ale co tato matka zažila po porodu, bylo něčím, s čím se nikdo nedokázal připravit.

Tato žena, která již byla matkou dvou dětí, se rozhodla, že by ráda rozšířila svou rodinu o další miminko. Po nějaké době se jí a jejímu manželovi podařilo otěhotnět, ale při pravidelných návštěvách u lékaře přišla zpráva, kterou nečekali.

Namísto jednoho miminka byla tato matka těhotná s šesti dětmi. I když to bylo pro ni a jejího manžela šokující, oba přijali tuto zprávu s radostí a láskou. Její těhotenství probíhalo zdánlivě bez problémů a běžných kontrol. Ve 29. týdnu těhotenství se lékaři rozhodli, že je čas děti přivést na svět císařským řezem.

Císařský řez proběhl bez komplikací, ale největší šok přišel ihned po porodu. Místo očekávaných šesti dětí matka porodila 7 synů a 3 dcery. To celkem činilo 10 dětí, což byl v té době rekord zaznamenaný v Guinnessově knize rekordů, protože takový počet novorozenců najednou nebyl nikde zaznamenán.

Naštěstí bylo vše bez problémů a všechny děti i matka byli zdraví. Doktoři je nechali na pozorování v nemocnici nějakou dobu, ale brzy byli všichni propuštěni domů. Matka slíbila, že se o všechny své děti bude starat s láskou a péčí. Rodiče se tak náhle stali rodiči 12 dětí, což je opravdu velká rodina.

Napsat komentář