Řekněte kam tento svět spěje… Žena by chtěla žalovat své rodiče, protože jí přivedli na svět bez jejího souhlasu. Je tohle možné?

Kass Theaz je aktivní uživatelkou sociální sítě TikTok, kde ji sleduje impozantní počet 142 tisíc lidí. Její popularita výrazně vzrostla poté, co zveřejnila video, v němž sdělila svůj neobvyklý záměr žalovat vlastní rodiče za to, že ji přivedli na svět bez jejího souhlasu. Tento příspěvek se rychle stal virálním, ale někteří z jejích sledujících jsou zmateni, protože si uvědomují, že i Kass má své vlastní děti, což potvrdila ve svém videu.

V tomto klíčovém videu Theaz vysvětluje, že své vlastní děti adoptovala, což znamená, že si vzala zodpovědnost za jejich osud a výchovu způsobem, který považuje za etický a uvážený. Toto video vidělo více než 2,5 milionu uživatelů. Theaz tvrdí, že tím, že si své děti adoptovala, aktivně rozhodla o jejich přijetí do svého života, což je kontrast k jejím vlastním rodičům, kteří ji podle jejího tvrzení přivedli na svět bez ohledu na její vůli. Tím se snaží ukázat, že i když svým adoptovaným dětem poskytla lásku a domov, kvalita její výchovy je stále otevřenou otázkou.

Napsat komentář