Právě si prohlížíte Chlapec dokonale popsal svůj minulý život. Znal každý detail domu, kde v minulém životě žil. Novým majitelům ukázal něco, na co nikdy nezapomenou..

Chlapec dokonale popsal svůj minulý život. Znal každý detail domu, kde v minulém životě žil. Novým majitelům ukázal něco, na co nikdy nezapomenou..

Tajemství Malého Camerona: Vzpomínky na Život na odlehlém Skotském ostrově

Neuvěřitelné Příběhy Malého Camerona

Cameron Macaulay začal vyprávět neuvěřitelné příběhy o svém životě na odlehlém skotském ostrově Barra ve věku pouhých 2 let. Co tento příběh dělá tak zvláštním? Nikdo z jeho rodiny nikdy na tomto ostrově nebyl, a přesto popisuje život na Barra do nejmenších detailů s konzistentností, kterou bychom u dětí jeho věku nečekali.

Cesta z Glasgow na Barra

Když bylo Cameronovi 2 roky, začal vyprávět o svém životě na ostrově Barra, který se nachází velmi daleko od jeho běžného domova v Glasgow. Popisoval bílý bungalov s výhledem na pláž a hovořil o tom, jak si tam hrál s černobílým psem. Toto místo je od jeho domova vzdáleno 354 kilometrů, a cesta by zahrnovala 8 hodin autem a poté přívoz nebo hodinový let letadlem.

Napsat komentář